Opcje przeglądania

LEGO Technic Gokart 2w1 42048

LEGO Technic Gokart 2w1 42048
LEGO Technic Gokart 2w1 42048

Ten superfajny model typu „2 w 1” to replika gokarta. Tylko czeka, żeby z wyciem silnika popędzić po torze! Ma silnik z ruchomym tłokiem, zbiornik paliwa i wielkie rury wydechowe. Gdy odchylisz pomarańczowy fotel wyścigowy, zobaczysz działającą skrzynię biegów. Potem musisz już tylko zająć miejsce w kabinie i podziwiać pracujący układ kierowniczy, dwubiegową skrzynię i ekstra pedały! Ta superszybka maszyna jest pomalowana w odjazdową fioletowo-pomarańczową kombinację kolorów, ma opony typu slick i niesamowite wyścigowe naklejki! Możesz ją także przerobić na potężną wyścigówkę torową. W sieci znajdziesz też aplikację LEGO® z interaktywnymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania obu modeli! Gokart ma nadwozie o smukłych liniach, zupełnie jak pierwowzór. Obrazu sportowej maszyny dopełniają szerokie obręcze z oponami typu slick, pracujący układ kierowniczy i skrzynia biegów, silnik z ruchomym tłokiem, zbiornik paliwa, pedały i wielkie rury wydechowe. Przyciąga wzrok fioletowo-pomarańczowym nadwoziem i wyścigowymi naklejkami. Odchylenie pomarańczowego fotela wyścigowego odsłania pracującą skrzynię biegów. Pobij rekord toru! Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. W sieci znajdziesz też aplikację LEGO® z interaktywnymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania modeli A i B. Model typu „2 w 1”: można go przebudować na torową wyścigówkę.

Wymiary gokarta to 8 cm wysokości, 23 cm długości i 12 cm szerokości.
Torowa wyścigówka ma ok. 8 cm wysokości, 25 cm długości i 12 cm szerokości.

Ilość elementów: 345.

Dostępność dostępne

Cena: 119,99 zł
szt.

LEGO Technic Ładowarka górnicza 2w1 42049

LEGO Technic Ładowarka górnicza 2w1 42049
LEGO Technic Ładowarka górnicza 2w1 42049

Wybierz się na przejażdżkę maszyną, której niestraszne podziemne korytarze. Ten niesamowity model typu „2 w 1” jest pomalowany w klasyczne, czarno-żółte barwy, ma silnik z ruchomymi tłokami i obracający się wentylator, a do tego ogromne koła z wielkimi oponami. Przegubowy układ kierowniczy ułatwia ustawienie pojazdu na pozycji, a uniwersalny chwytak z łatwością unosi ciężkie ładunki. Gdy zakończysz załadunek, możesz przebudować ten pojazd na fascynujący kombajn górniczy! W sieci znajdziesz też aplikację LEGO® z interaktywnymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania obu modeli! Model wyposażony jest w działający uniwersalny chwytak, przegubowy centralny mechanizm kierowniczy, silnik z ruchomymi tłokami i kręcącym się wentylatorem, duże koła z wielkimi oponami oraz szczegółowo wyposażoną kabinę operatora i pomarańczowe światło ostrzegawcze. Utrzymany w klasycznej, czarno-żółtej kolorystyce. Złap i załaduj czerwoną beczkę. Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. W sieci znajdziesz też aplikację LEGO® z interaktywnymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania modeli A i B. Model typu „2 w 1”: można go przebudować na kombajn górniczy.

Wymiary ładowarki górniczej: 9 cm wysokości, 37 cm długości i 11 cm szerokości.
Kombajn górniczy ma 11 cm wysokości, 39 cm długości i 13 cm szerokości.

Ilość elementów: 476.

Dostępność dostępne

Cena: 179,99 zł
szt.

LEGO Technic Radiowóz pościgowy 42047

LEGO Technic Radiowóz pościgowy 42047
LEGO Technic Radiowóz pościgowy 42047

Ten niesamowity model pędzi na złamanie karku! Jego barwy to biały, czarny i żółtozielony, a do tego jest ozdobiony fajnymi policyjnymi naklejkami. Ma też super szerokie felgi z oponami o niskim profilu, czerwono-niebieskiego koguta i mocne osłony z przodu. Ten solidny policyjny pojazd w terenowych stylu ma mocny napęd typu pull-back — odpalaj i ruszaj za bandytami! Połącz go z wyścigówką zbiegów z zestawu 42046, aby zapewnić sobie jeszcze więcej emocji! Pojazd wyposażony w mocny napęd typu pull-back, duże i super szerokie felgi z oponami o niskim profilu, czerwono-niebieskiego koguta oraz mocne osłony z przodu. Przyciąga wzrok biało-żółto-zielono-czarną kolorystyką i policyjnymi naklejkami. Masz ochotę na zabawę w pościg? Sprowadź wyścigówkę zbiegów z zestawu 42046. Aktywuj napęd typu pull-back, aby radiowóz wystrzelił z ogromną prędkością! Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.Łącząc ten model z wyścigówką zbiegów z zestawu 42046, możesz zbudować niesamowity model kombi: ekstremalny policyjny pościgowiec.

Radiowóz pościgowy ma ok. 9 cm wysokości, 15 cm długości i 9 cm szerokości.
Model połączony ekstremalnego policyjnego pościgowca ma ok. 7 cm wysokości, 26 cm długości i 10 cm szerokości.

Ilość elementów: 170.

Dostępność dostępne

Cena: 81,99 zł
szt.

LEGO Technic Wyścigowy wodolot 2w1 42045

LEGO Technic Wyścigowy wodolot 2w1 42045
LEGO Technic Wyścigowy wodolot 2w1 42045

Ten niezwykły, aerodynamiczny model „2 w 1” aż się rwie, żeby pobić kolejny rekord prędkości na wodzie! Ma potężne pływaki, duży kokpit i jest pomalowany na biało i niebiesko. Sportowego charakteru dodają mu jeszcze czarno-białe rajdowe szachownice. Ustaw tę potężną maszynę na linii startu i zobacz, jak śmigło i tłoki silnika zaczynają wykonywać swoją pracę. Przygotuj się do wyścigu! Gdy nabierzesz ochoty na nowe konstruktorskie wyzwanie, możesz przerobić model na szybką łódź wyścigową. W sieci znajdziesz też aplikację LEGO® z interaktywnymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania obu modeli! Model o wyjątkowym, aerodynamicznym kształcie, z wielkimi pływakami, dużym kokpitem, szczegółowo ukazanym silnikiem z ruchomymi tłokami i obracającym się śmigłem. Przyciąga wzrok niebiesko-białym malowaniem i rajdowymi szachownicami o sportowym wyglądzie. Przygotuj wyścigowy wodolot do startu i zobacz, jak pracuje jego silnik i śmigło. Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. W sieci znajdziesz też aplikację LEGO® z interaktywnymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania modeli A i B. Model typu „2 w 1”: można go przebudować na łódź wyścigową

Wyścigowy wodolot ma ok. 6 cm wysokości, 23 cm długości i 13 cm szerokości.
Wymiary łodzi wyścigowej to 6 cm wysokości, 21 cm długości i 10 cm szerokości.

Ilość elementów: 180.

Dostępność dostępne

Cena: 69,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl