Opcje przeglądania
Kategorie
Święta
Bohater:
Przedział wiekowy:
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość

Auto Ambulans z dźwiękiem

Auto Ambulans z dźwiękiem
Auto Ambulans z dźwiękiem

Auto ambulans z pewnością spodoba się przyszłym małym lekarzom. Pojazd wykonany jest z plastiku i wygląda bardzo realistycznie. Po włączeniu przycisku znajdującego się na dachu samochodu uruchomi się dźwięk pogotowia oraz błyskać będą świtała. Cztery obrotowe koła umożliwiają poruszanie się pojazdu. Zabawka na pewno spodoba się wszystkim chłopcom, którzy pragną pośpieszyć na ratunek w przypadku wypadku. 

Dostępność dostępne

Cena: 14,95 zł
szt.

Szpital + helikopter, samochód, motor Rescuers City

Szpital + helikopter, samochód, motor Rescuers City
Szpital + helikopter, samochód, motor Rescuers City

Zabawka dla pomocnych maluchów, które uwielbiają bawić się różnymi pojazdami, szczególnie ratunkowymi. Dziecko może samo ratować ludzi w niebezpieczeństwie, a przy okazji kształtować percepcję słuchową. 

Wszystkie elementy produktu wykonane są z plastiku w kolorze białym, czerwonym, różowym, niebieskim i pomarańczowym. Szpital zawiera dwa otwierane pomieszczenia i balkony. Ponad to 3 pojazdy: helikopter, samochód i motor, które po naciśnięciu odpowiednich przycisku włączają światła sygnałowe. Wydają też różnego rodzaju sygnały głosowe (sam budynek szpitalny też). Wszystkie pojazdy poruszają się za pomocą kół, które łatwo można napędzić, aby jechały same. W zestawie jest także jeden sanitariusz i znak szpitala. Dziecko ma do czynienia z bodźcami wzrokowymi i słuchowymi, dzięki czemu podczas zabawy się rozwija. 

Zawartość zestawu:

- 1 budynek szpitalny: 27 x 37 x 6 cm

- 1 znak szpitalny: 12 x 12 cm

- 1 ratownik medyczny: wysokość 6 cm

- 1 samochód: długość 13 cm

- 1 helikopter: długość 18 cm

- 1 motor: długość 11 cm

Dostępność dostępne

Cena: 89,95 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl